Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
close

מזמינים אתכם להתייעץ!

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  ביונס - Bioness L300GO

  הכירו את השירותים והמוצרים שלנו

  post-image

  מזמינים אתכם להתייעץ!

  השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   ביונס – Bioness L300GO –  זה הזמן למהפכה של ממש במימוש יכולת ההליכה אחרי פגיעת ראש, ארוע מוחי, טרשת נפוצה או שיתוק מוחין

   התקשרו מכל מכשיר 8363* לקביעת תור לבדיקה חינם של ההליכה עם מערכת רפואית ממוחשבת L300GO.

   פיתוח רפואי ממוחשב עם אישורי FDA ומשרד הבריאות הישראלי.

   סובלים מטרשת נפוצה –  חשוב לדעת שעם גילוי אתגרים בהליכה יש עדיפות לטיפול מיידי (התערבות מוקדמת עדיפה).

   בעיקבות מלחמת חרבות ברזל נחשף הציבור בישראל לחשיבות השיקום לאחר פציעה. הביונס L300GO הממוחשב – פתרון ידידותי ופשוט למי שעבר פגיעת ראש TBI, פגיעה חלקית בעמוד שידרה ISCI , אירוע מוחי או סובל משיתוק מוחין. מאד ידידותי ותאים לכל נעל, סנדל ואפילו הליכה יחיפה.

   מדהים לראות את ההרצאה מקצועית זו על חידוש המחליף סד מסורבל: לקישור לחץ כאן >>> אירוע מוחי – האם באמת אפשר ללכת כמו פעם אחרי אירוע מוחי? הרצאה של דר' בקר, מבית הספר לרפואה באונ' גו'ן הופקינס, המתיחס לשיקום בשימוש בטכנולוגיה של גרוי חשמלי פונקציונאלי FES הטכנולוגיה של הביונס (הסבר מקצועי מדויק).

   "לא האמנתי כמה שהביונס יוכל לעזור לי", אומר גבי אחרי שנים של הליכה מחדש, בעזרת הביונס.

   "אני יכולה ללכת כמו כולם", סיפרה לנו נהוראי.

   הרפואה יכולה לעזור:

   Bionesse L300GO – טכנולוגיה עילית למאותגרי הליכה כתוצאה מאירוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין. מחליף סד ומיועד לתהליך שיקום הליכה.

   ביונס L300GO , עוד פיתוח ביוטק רפואי ישראלי. יניעה גפיים משותקות, אחרי אירוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין או פגיעות ראש.

   רפואה אמיתית, מוכחת מחקרית (<< קישור למחקר), באישור FDA ומשרד הבריאות,

   מפתיעה לשמוע ש-BIONESS עוזר לאנשים בהליכה לאחר פציעות ראש ושבץ מוחי! BIONESS היא חברת מכשור רפואי המתמחה בפיתוח וייצור טכנולוגיות חדשניות לסיוע לאנשים עם הפרעות ופציעות נוירולוגיות. המוצרים שלהם כוללים את מערכת הירידה לרגליים L300GO, מערכת שיקום הידיים H200W, בין היתר.

   רצועה תחת הברך והולכים: מערכת BIONESS L300GO Foot Drop נועדה לעזור לאנשים עם צניחת כף הרגל, סימפטום שכיח של הפרעות נוירולוגיות הגורמות לקושי בהרמת החלק הקדמי של כף הרגל בזמן הליכה. המכשיר משתמש בגירוי חשמלי פונקציונלי (FES) כדי לעורר את העצב הפרונאלי ברגל, מה שגורם לכף הרגל להתרומם במהלך ההליכה. זה יכול לעזור לשפר את מהירות ההליכה ולהפחית את הסיכון לנפילות.

   בסך הכל, BIONESS היא דוגמה מצוינת לאופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אנשים עם הפרעות ופציעות נוירולוגיות. זה נפלא לראות שזה עוזר לאנשים בהליכה לאחר שבץ מוחי!

   אירוע מוחי – סד לרגל? לא חובה !!! הצטרפו למהפכה בשיפור ההליכה – אפשר גם אחרת!!!

   Bionesse L300GO מחליף את הסד המסורבל:

   • מייעל ומזרז את שיקום ההליכה.
   • יחליף את הסד אצל מטופלים מתאימים – בדיקה ללא עלות.
   • זיהוי תנועה 3D תלת מימד – לומד את ההליכה בזמן אמת.
   • מחקרים מראים: יפחית את סכנת הנפילות וכך הופך את ההליכה לבטוחה יותר.
   • המוני משמתמשים בישראל עושים שימוש בביונס – L300GO מזה יותר מ-15 שנים!
   • משתמשים העושים שימוש בביונס – L300GO מתארים את העזרה העצומה שיש למכשיר – צפו בסרטון כאן למטה.

   פיתוח ישראלי במעבדות ביונס בישראל

   ביונס (Bioness Bioventus) היא חברת אמריקאית. מטה החברה ממוקם בקליפורניה ולחברה האמריקאית המובילה יש חברת בת עם מעבדות מחקר ומפעלי ייצור בישראל.

   בשנת 2011 החברה פיתחה במעבדות המחקר שלה שבישראל את המכשיר ביונס L300GO – מכשיר רפואי לשיקום הליכה. המכשיר פורץ הדרך מבוסס על טכנולוגיה חדשנית להפעלת גפיים משותקות, הטכנולוגיה מהווה חלק מחזון החברה לפתוח פתרונות פורצי דרך בשיקום פגיעות נוירולוגית מערכת העצבים המרכזית, כגון אירוע מוחי, טרשת נפוצה, שיתוק מוחין, פגיעות ראש ועוד. חברת ביונס פיתחה עד היום מכשירים רפואיים נוספים כמו ביונס H200W להנעת יד משותקת, VECTOR – מערכת לשימוש בבית חולים שיקומיים. בנוסף, החברה מפתחת רכיבים תת עוריים StimRouter המיועדים למתמודדים עם כאבים כרוניים.

   מכשיר ביונס L300GO משפר את יכולת התפקוד של מטופלים לאחר אירוע מוחי, פגיעות ראש, נפגעי חוט השדרה, חולי טרשת נפוצה ומטופלים הסובלים משיתוק מוחין. המכשיר המתקדם מאפשר לאנשים המתקשים בתנועה להפעיל את השרירים המשותקים. הפיתוח העדכני ביותר במכשיר כולל אלקטרודות המעניקות גירוי חשמלי מופחת תוך שימוש בטכנולוגיית חישה בתלת מימד שתפקידה ללמוד את מאפייני ההליכה של המטופל ולהפעיל את הגירוי בצורה אופטימלית בזמן אמת. במחקר שהשווה הליכה בשימוש הטכנולוגיה הממוחשבת בהשוואה לסד פלסטי גדול, נימצאה יעילות בשניהם, אך עדיין המערכת הממוחשבת ידידותית משמעותית יותר.

   ביונס L300GO – מערכת טכנולוגית לשיקום הליכה

   מטופלים רבים זקוקים לשיקום הליכה בגלל גפיים משותקות, הם מתקשים לנוע ולתפקד וכל מכשול בדרך מהווה עבורם אתגר של ממש. מכשיר ביונס L300GO מחליף אביזרים אורטופדיים קלאסיים כמו סד הליכה, המכשיר עצמו נראה כמו רצועה אותה קושרים באזור הברך, המכשיר כולל יחידה ממוחשבת המספקת גירוי חשמלי להפעלת עצבים ושרירים, ועקב הגירוי החשמלי כף הרגל מתרוממת מהמשטח והמטופל יכול ללכת בבטחה ובמהירות ולשפר משמעותית את יכולות התנועה שלו ואת איכות חייו.

   יש לעבור מספר בדיקות כדי לבחון האם המכשיר מתאים למצבו של המטופל, ובמקרים בהם מכשיר L300GO נמצא כמתאים, השימוש ברצועה הייעודית משפר באופן משמעותי את ההליכה. כמו כן, המכשיר מסייע במניעת נפילות העלולות לגרום לפגיעה גופנית.

   כדאי לדעת כי מכשיר ביונס L300GO מאושר על ידי אגף השיקום במשרד הביטחון, יש לעבור התאמה קלינית ורק אז ניתן לקבל את המימון למכשיר.

   המכשיר הרפואי לשיקום הליכה מאושר על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ומשמש כיום כאמצעי נפוץ במרכזי שיקום ברחבי העולם, המכשיר משווק בישראל על ידי חברת סטרייד אורטופדיה המתמחה בפתרונות מתקדמים לשיקום נוירולוגי וכן עזרים אורטופדיים לטיפול בבעיות נוירולוגיות הגורמות למגבלות תפקוד כמו הליכה.

   בדיקת התאמה ללא תשלום בכל אחת מהמרפאות שלנו.

   להזמנת תור מכל מכשיר 8363*

   מרגש איך פיתוח ישראלי מצליח להניע גפיים משותקות.

   מאמרים נוספים

   טיפול בניוון שרירים

   ניוון שרירים (ALS - Amyotrophic Lateral Sclerosis) היא מחלה קשה הפוגעת בעצבים התנועתיים וגורמת לניוון תאי העצב הארוכים. תאי העצב...

   המשיכו לקרוא read-more
   מחלות נוירולוגיות שכיחות

   המונח "מחלות נוירולוגיות" הוא מונח רחב המתייחס להפרעות המשפיעות על תפקוד מערכת העצבים המרכזית הכוללת את המוח, גזע המוח, את...

   המשיכו לקרוא read-more
   מדרסים לחולי סוכרת

   סטרייד אורטופדיה היא חברה מובילה המתמחה בשיקום נוירולוגי, בשיקום הליכה ממוחשב וביבוא וייצור עזרים וציוד אורטופדי. החברה מאושרת כספק מורשה...

   המשיכו לקרוא read-more
   שיקום ביתי

   אנו מציעים שיקום יום במרכז השיקום GRC שבכרמיאל, אך מידי שנה מצטרפים אלפי ישראלים למסגרות הטיפול השיקומי, ביניהם צעירים, מבוגרים...

   המשיכו לקרוא read-more